ĮDOMU · 2021 01 10

Virtuali realybė ir galvos svaigimas

Nors virtuali realybė nuo pat jos atsiradimo ženkliai patobulėjo, daugybė žmonių vis dar iki dabar skundžiasi simptomais, panašiais į jūrligę – pykinimas, galvos svaigimas, dezorientacija. Viena iš žinomiausių teorijų, paaiškinančių šiuos simptomus, yra jutiminio konflikto teorija, kurioje yra teigiama, jog tokius simptomus sukelia regos ir vestibiuliarinių pojūčių neatitikimai. Pavyzdžiui, vartotojas virtualioje aplinkoje vaikšto, jo akys siunčia smegenims signalus apie judėjimą, bet realybėje žmogaus kūnas iš tiesų nejuda.
Jeigu virtuali realybė kelia diskomfortą:

 1. ATSISĖSKITE.
  Sėdėjimas padės išlaikyti jūsų laikyseną ir stabilumą, todėl sumažės dezorientacijos rizika
 2. SUREGULIUOKITE ĮRANGĄ.
  Įsitikinkite, kad įranga laikosi tvirtai, o matomas vaizdas aiškus ir sufokusuotas. Jei nešiojate akinius, naudokitės įranga kartu su akiniais.
 3. NEŽAISKITE TAM TIKRŲ ŽAIDIMŲ.
  Jei naudojantis įranga jums svaigsta galva, rekomenduojame nežaisti žaidimų, kuriuose greičiai keičiasi aplinka arba imituojamas vaikščiojimas. Rinkitės žaidimus kuriose aplinka juda aplink jus, o ne jūs joje.

Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.

ĮDOMU · 2021 01 10

Pirkti ar nuomotis?

Užsiimame daiktų nuoma jau keletą metų. Iš savo klientų pastebėjome, kad dažna nuomojimosi priežastis yra noras prieš perkant įrangą ją išbandyti. O kas, jei nepatiks?
Taigi būsime atviri - po nuomos klientai ne visada nusprendžia įrangą įsigyti patys. Vieni išsinuomoję konsoles arba virtualios realybės akinius tiesiog „atsižaidžia“, ir supranta, kad jiems šios įrangos tiesiog nereikia. Kiti gali patirti didesnių ar mažesnių nemalonumų, pavyzdžiui, galvos svaigimas naudojant virtualią realybę.
Todėl mūsų atsakymas į klausimą: „pirkti ar nuomotis“ būtų toks - pirkite, jei tikrai žinote, kad įrangos jums reikia. Tačiau jei nesate tikri, arba įrangą planuojate naudoti labai retai, patariame ją nuomotis. Šitaip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir prisidėsite prie tvaresnio vartojimo.

ĮDOMU · 2021 01 10

Idėjos vakarėliui

Trūksta idėjų, kaip paįvairinti savo šventę? Turime Jums keletą pasiūlymų:

 1. FILMŲ VAKARAS.
  Planuojate jaukų pasibuvimą su draugais ar šeima? Siūlome surengti filmų vakarą! O kad filmo žiūrėjimas nebūtų eilinis spoksojimas į kompiuterio ar televizoriaus ekraną - siūlome išsinuomoti projektorių! Šiltuoju paros metu filmą galima žiūrėti ir lauke. Filmų vakarams visada rekomenduojame nuomotis Full HD raiškos projektorius, kad vaizdas būtų kuo kokybiškesnis, o filmo patirtis - kuo ryškesnė. Paruoškite šviesią sieną arba ekraną, išsivirkite karštos kakavos ir mėgaukitės! Plačiau apie projektorių nuomą skaitykite čia.
 2. ŽAIDIMŲ VAKARAS.
  Surenkite sau ir savo artimiesiems smagų žaidimų vakarą. Vakarėliams rekomenduojame išbandyti šokių, sporto, nuotykių ir kitus judesio žaidimus, kuriuos vienu metu gali žaisti net iki 4 žmonių. Taip pat siūlome 1 x 1 žaidimus pulteliais - varžykitės krepšinio aikštelėje, bokso ringe, lenkynių trasoje ir daug kitur! Jei norisi dar geresnių emocijų, patariame kartu išsinuomoti ir projektorių žaidimo vaizdui transliuoti. Plačiau apie žaidimo konsolių nuomą skaitykite čia.
 3. VIRTUALIOS REALYBĖS IŠBANDYMAS.
  Virtualios realybės patirtis abejingų nepalieka nei vaikų, nei suaugusiųjų. Ją išbandyti tiesiog būtina! Ši pramoga paįvairins jūsų šventę, nustebins jūsų svečius ir įprasmins jūsų laiką. Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.
PATARIMAI RENKANTIS · 2021 01 10

Kaip išsirinkti virtualios realybės akinius?

Šiuo metu siūlome dvejus skirtingus virtualios realybės akinius - Oculus Quest ir Oculus Quest 2. Jei nežinote, kuri įranga jums labiau tinka, ir nenorite permokėti, pateiksime keletą įrangos skirtumų, kurie padės jums lengviau apsispręsti:

 1. Oculus Quest 2 yra naujausias Oculus modelis. Jei norite išbandyti tai, kad naujausia - rinkitės būtent šiuos virtualios realybės akinius.
 2. Oculus Quest 2 akiniai, lyginant su Oculus Quest, yra šiek tiek lengvesni, patogesni bei pasižymi geresne raiška.
 3. Oculus Quest 2 įrangos nuoma kainuoja šiek tiek brangiau, nei Oculus Quest. Jei virtuali realybė jums yra naujas dalykas, patariame nuomotis senesnį modelį, kadangi didelių skirtumų tarp šių dviejų įrangų nėra. Sutaupysite pinigų daug neprarasdami :)

Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.