Oculus Quest 2

Ką reikėtų žinoti prieš nuomojantis?

Apie įrangą

Šie virtualios realybės akiniai - geresni, greitesni ir patogesni nei pirmoji Quest versija. Naujausias Quest modelis pasižymi geresne raiška ir lengvesniu valdymu. Žaidimai ir kamera integruoti akinių viduje, nereikalingi jokie papildomi laidai ar priedėliai. Įranga lengva, nereikialauja papildomų rūpesčių sujungiant jungtis, patogi nešioti ir judėti erdvėje. Nuotaikingi, įtraukiantys nuotykių, veiksmo, siaubo ir kiti žaidimai puikiai tiks norint smagiai praleisti laiką, šventėms ir kitiems renginiams.

Į komplektaciją įeina

Virtualios realybės akiniai

Du judesio kontroleriai

Įkrovimo laidas

Apie 20 žaidimų (peržiūrėti sąrašą)

"Chromecast" transliavimo priedėlis

Nuomos kaina

Parų skaičius: 1 2 3 4 5 6 7
Nuomos kaina: 30€ 50€ 70€ 90€ 110€ 120€ 130€
Parų skaičius: Nuomos kaina:
1 30€
2 50€
3 70€
4 90€
5 110€
6 120€
7 130€

Kaip išsinuomoti?

01

Susisiekite su mumis

Išsirinkę norimą išsinuomoti įrangą, paskambinkite mums numeriu +370 638 80 218. Jei įranga Jūsų norimu laiku nebus užimta, ją rezervuosime.

02

Atvykite atsiimti

Nuomos pradžios dieną atvykite atsiimti įrangos adresu Panevėžio g. 13, Klaipėda. Prieš atvykstant būtinai mums paskambinkite.

03

Mėgaukitės!

Mėgaukites naujais įspūdžiais! Informacijos apie išsinuomotą daiktą rasite šioje svetainėje. Jei kils daugiau klausimų - būtinai susisiekite su mumis.

Įrangos naudojimas

Pulteliai

 1. Norėdami paspausti mygtuką ar pasirinkti objektą spauskite galinį mygtuką. Patogiausia mygtuką spausti smiliumi.
 2. Norėdami centruoti vaizdą, spauskite "Oculus" mygtuką, esantį ant dešinio pultelio ()
 3. Norint žaidime įjungti pauzę, paspauskite mygtuką ( ) ant kairiojo pultelio.
 4. Norint išjungti žaidimą, spauskite "Oculus" mygtuką, esantį ant dešinio pultelio ()
 5. Kitų mygtukų gali prireikti žaidžiant. Kiekviename žaidime naudojami skirtingi mygtukai.

Akinių pajungimas

1. Akinių įjungimas
 1. Užsidėkite akinius. Paspauskite dešinėje akinių pusėje esantį įjungimo mygytuką (laikykite paspaudę apie 7s, kol pamatysite atsirandantį vaizdą).
 2. Jei akiniai išsikrovę, prijunkite maitinimo laidą. Akinius naudoti galima ir krovimo metu.
2. Prieš žaidžiant
 1. Įjungę akinius išvysite lentelę. Joje rašoma, kad prieš žaidžiant reikia nustatyti žaidimo zonos ribas. Pasirinkite "Create Guardian".
 2. Pirmiausia reikės patvirtinti grindų lygį. Laikydami pultelį nuleiskite dešinę ranką iki žemės. Jei rodoma punktyrinė plokštuma sutampa su grindų lygiu, spustelėkite "Confirm". Jei ne, paspauskite "Reset" ir grindų lygį nustatykite iš naujo.
 3. Toliau jūsų paprašys apibrėžti saugią žaidimo zoną. Smiliumi laikykite galinį pultelio mygtuką ir brėžkite aplink save liniją, nubrėžę spauskite "Continue". Jei judėti erdvėje galimybės neturite ir žaisite tik iš esamos vietos, spauskite "Switch to stationary boundary".
 4. Dar kartą įsitikinkite, kad žaidimo zona saugi, joje nėra jokių daiktų už kurių galėtumėte užkliūti, ir spauskite "Continue".
3. Žaidimų įjungimas
 1. Atlikus visus anksčiau nurodytus žingsnius, būsite nukreipti į pradinį puslapį. Apsižvalgykite :)
 2. Apatinėje, juodoje meniu juostoje raskite Apps mygtuką ( ) ir jį paspauskite.
 3. Įsitikinkite, kad rodomi tik instaliuoti žaidimai (dešinėje kampe).
 4. Pasirinkite norimą žaidimą ir žaiskite. Pateiktame sąraše pasitaiko ir ne itin geros kokybės žaidimų, todėl patariame peržiūrėti mūsų rekomenduojamų žaidimų katalogą ir išbandyti būtent tuos žaidimus. Katalogą rasite čia.
 5. Norėdami išjungti žaidimą, spustelėkite "Oculus" mygtuką, esantį ant dešinio pultelio () ir iššokusiame meniu pasirinkite "Quit".
4. Baigus naudotis
 1. Norėdami išjungti akinius, paspauskite įjungimo mygtuką (ant akinių, dešinėje pusėje) ir iššokusioje lentelėje pasirinkite "Power off"
 2. Prieš sukraudami akinius atgal į dėžę, įsitikinkite, kad akiniai tikrai išsijungė, kad visi laidai yra ištraukti!

Vaizdo translaivimo pajungimas

1. Chromecast priedelio prijungimas prie TV
 1. Įjungti TV
 2. Įkišti chromecast HDMI jungtį į televizorių;
 3. Įkišti microUsb jungtį į chromecast;
 4. Televizoriuje turėtų pasirodyti vaizdas;
 5. Palaikyti ~10 sekundžių mygtuką esanti chromecast šone (tėra vienas mygtukas). Taip atliekamas gamyklinis perkrovimas, reikalingas naujam wifi prijungimui.
2. Chromecast pajungimas ir "pririšimas" prie wifi
 1. Parsisiųsti "Google home" programėlę į mobilų telefoną;
 2. Įsijungti programėlę ir prisijungti su savo google paskyra (gmail'u).
 3. Po prisijungimo programėlė turėtų ieškoti įrenginių ir rasti "chromecast". (Jeigu pati nepradėjo ieškoti, reikia tai atlikti pačiam - spausti "+" esantį kairiajame viršutiniame kampe ir pasirinkti "set up a device")
 4. Toliau vyksta chromecast poravimas. Spausti "next", "next"...
 5. Toliau turėtų paprašyti pasirinkti vietą, kur bus naudojamas įrenginys (galite pasirinkti bet ką);
 6. Pasirinkite wifi tinklą;
 7. Turėtų sėkmingai prisijungti, toliau esančių pasiųlymų galite atsisakyti.
3. Oculus VR akinių vaizdo dalinimasis
 1. Įjungiame Oculus VR akinius;
 2. Prijungiame wifi (Spaudžiame settings -> wifi)
 3. Prijungiame chromecast (spaudžiame sharing -> cast -> chromecast)

Nuomos pratęsimas

Norėdami pratęsti nuomą, susisiekite su mumis telefonu. Jį rasite mūsų kontaktų skiltyje. Jei įranga nebus rezervuota kitam klientui, galėsite prasitęsti nuomą pagal standartinę kainą. Kainoraštį rasite šiek tiek aukščiau.

Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai / Žaidimai

Visi
Aktyvūs
Siužetiniai
Patirtys
Vaikams
Šaudyklės
Siaubo
Beat Saber

Tai vienas iš populiariausių virtualios realybės žaidimų. Turėsite judėti greitai ir tiksliai, kad surinktumėte kuo daugiau taškų. Išbandykite savo reakciją muzikos ritmu!

The Climb 2

Labai ilgai lauktas žaidimas jau čia! Itin realistiški kalnų, kanjonų ar miesto vaizdai įkvėps nuotykiams ir užgniauš kvapą.

Acron

Šis liksmas nuotykių žaidimas tinka didesnei žmonių komapnijai. Žaidimas unikalus tuo, kad jį gali žaisti keli asmenys tuo pačiu metu - vienas su virtualios realybės akiniais, o kiti - per mobiliuosius telefonus.

I expect you to die

Šis įtraukiantis žaidimas patiks kiekvienam. Patekęs į keblią situaciją turi ieškoti užuominų ir spręsti įvairias užduotis, kad išliktum gyvas. Ar tau pavyks?

Blaston

Mėgsti dvikovas? Kraujas verda tik tada kai varžaisi su tikrais žmonėmis? Tuomet laikas patikrinti savo reakciją, greitį bei sumanumą Blaston arenoje. Dar geriau - į dvikovą kviesk draugą!

Super Hot

Tai loginis šaudymo žaidimas matricos pasaulyje. Šiame žaidime laiko tėkmė priklauso nuo žaidžiančiojo judesių spartumo. Taigi kiekvienas judesys yra svarbus! Gerai apgalvok savo strategiją ir - pirmyn!

Richie's Plank Experience

Ar išdrįsi pažvelgti žemyn nuo dangoraižio viršaus? O ar išdrįsi užlipti ant šitokiame aukštyje pastatyto liepto? Nugalėk savo baimę!

Fruit Ninja

Judrus, nuotaikingas ir Trumpas žaidimas Fruit Ninja abejingų nepaliks nei vaikų, nei suaugusių. Žaidimas pareikalaus greitos reakcijos ir tikslumo. Atsargiai - saugokis bombų!

Five Nights at Freddy's

Jeigu animacinių personažų Freddy, Bonnie ir Chica vardai tau nėra girdėti, nesijaudink, nuo šiol juos atsiminsi ilgam. Žinoma, jeigu tik liksi gyvas.

Job Simulator

Žaidimas patiks tiems, kuriems nepakanka vien stebėti žaidimo aplinką, ir norisi viską, kas yra aplink paimti, atidaryti, sudaužyti. Gamink maistą, remontuok mašiną, dirbk kasoje, nusiausk ofisą. Visa laisvė tau!

Death Horizon

Zombių šaudynės - neabėjotinai yra siaubo fantastikos žaidimų klasika. Apsiginkluok nuo galvos iki kojų ir leiskis į zombių medžioklę.

Dreadhalls

Tu esi įkalintas bauginančiame požemyje. Vieninteliai turimi ginklai - žibintas ir tavo drąsa. Nugalėk baimę, išgyvenk ir rask išėjimą.

Waltz of Wizard

Laikas padėti pultelius į šalį. Nuo šiol magijos kupiną virtualios realybės pasaulį galite tyrinėti plikomis rankomis. Pajauskite, ką reiškia būti tikru burtininku.

Rush

Nerk į adrenalino kupiną pasaulį. Leiskis kalnų šlaitais nepaprastu greičiu. Venk atsikišusių uolų ir pirmas pasiek finišą.

Slender Man

Klasikinis, visų žinomas, nejaukus ir šiurpus žaidimas Slender Man. Naktis, miškas, pilnatis, ir žmogaus pavidalo pabaisa vilkinti kostiumą, į kurią užtenka pažiūrėti ir būsi negyvas.

Thrill of the Fight

Ši tikroviška bokso simuliacija privers jus pasijausti kaip tikrame kovos ringe. Smūgiuok greitai ir taikliai, jei nori ištverti iki raundo pabaigos! Įspėjame, bus karšta!

Vader Immortal I

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Pirma dalis

Vader Immortal II

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Antra dalis

Vader Immortal III

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Trečia dalis

Space Pirate

Apsaugok savo skraidantį laivą nuo kosminių piratų! Kad išneštum sveiką kailį, tau prireiks greitos reakcijos, taiklumo ir vikrumo. Tvirtai laikyk skydą ir pirmyn!

Epic Roller Coasters

Prisisek saugos diržus, nes greičio, aukščio ir stačių pakalnių linkmuosiuose kalneliuose niekada nebus per mažai! Ar pasiruošęs pasivažinėti?

Tilt Brush

Išlaisvink savo kūrybines idėjas su 3D piešimu. Nupiešk namą ir į jį įeik, kėdę - ir ant jos atsisėsk, žmogų - ir jį apkabink. Kurk!

Anne Frank House

Tai dokumentinis žaidimas. Turo po Anos Frank namus metu bus supažindinama su jos gyvenimu, jos šeima, tragišku likimu. Išnaudok virtualią patirtį prasmingai!

BoGo

Stebėk, kaip auga tavo BoGo gyvūnėlis. Nepamiršk duoti jam skanėstų, žaisk su juo, paglostyk bei nuprausk. Mylėk jį ir jis mylės tave!

Bait

Nesvarbu, ar esi užkietėjęs žvejys, ar nė karto nebandei žvejoti - šis žaidimas kaip tik tau! Čiupk meškerę ir pirmyn!

Half Half

Kartais norisi kažko paprasto ir mielo. Prisijunkite prie kitų gyvų žaidėjų ir kartu plaukite vandenyne, skriskite tarp debesų ar tiesiog žaiskite tetrį.

Rec Room

Žaisk sporto žaidimus ir bendrauk su kitais žaidėjais online! Šis žaidimas - puikus pasirinkimas, kai norisi atsipalaiduoti ir pajuokauti su kitais.

youtube VR

Mėgaukis tikroviškais 360° įrašais, kuriuose dalyvausi ir pats! Žvalgykis, grožėkis ir patirk!