Virtuali realybė

Jūsų namams ir verslui

Oculus Quest 2

Šie virtualios realybės akiniai - geresni, greitesni ir patogesni nei pirmoji Quest versija. Žaidimai ir kamera integruoti akinių viduje, nereikalingi jokie papildomi laidai ar priedėliai. Įranga lengva, nereikialauja papildomų rūpesčių sujungiant jungtis, patogi nešioti ir judėti erdvėje. Nuotaikingi, įtraukiantys nuotykių, veiksmo, siaubo ir kiti žaidimai puikiai tiks norint smagiai praleisti laiką, šventėms ir kitiems renginiams.

Oculus Quest

Patogumas pirmiausia! VR revoliuciją sukėlęs pirmasis Oculus modelis yra itin kompaktiškas ir paprastas naudoti. Žaidimai ir kamera integruoti akinių viduje, nereikalingi jokie papildomi laidai ar priedėliai. Įranga lengva, nereikialauja papildomų rūpesčių sujungiant jungtis, patogi nešioti ir judėti erdvėje. Įranga puikiai tinka šventėms ir kitiems renginiams. Nuotaikingi, įtraukiantys nuotykių, veiksmo, siaubo ir kiti žaidimai puikiai tiks norint smagiai praleisti laiką.

Kaip išsinuomoti?

01

Susisiekite su mumis

Išsirinkę norimą išsinuomoti įrangą, paskambinkite mums numeriu +370 621 14 494. Jei įranga Jūsų norimu laiku nebus užimta, ją rezervuosime.

02

Atvykite atsiimti

Nuomos pradžios dieną atvykite atsiimti įrangos adresu Muziejaus g. 6, Kaunas (sustoti prie gatvės). Prieš atvykstant būtinai mums paskambinkite.

03

Mėgaukitės!

Mėgaukites naujais įspūdžiais! Informacijos apie išsinuomotą daiktą rasite šioje svetainėje. Jei kils daugiau klausimų - būtinai susisiekite su mumis.

Kodėl verta?

Svarstote, ar verta nuomotis virtualios realybės akinius? Štai keletas priežasčių, kodėl mūsų atsakymas būtų „TAIP“:

Sutaupykite

Išbandykite įrangą prieš pirkdami. Taip įsitikinsite, kad įranga jums tikrai reikalinga ir išvengsite nereikalingų išlaidų.

Būkite tvarūs

Įrangos nuoma yra draugiškesnis aplinkai sprendimas. Įranga naudojama iš rankų į rankas, todėl sumažinamas išteklių naudojimas.

Pajudėkite

Virtuali realybė leidžia aktyviai dalyvauti aplinkoje, joje judėti ar net sportuoti. Naujausia įranga yra itin komaktiška ir nevaržo jūsų judesių.

Švęskite

Trūksta idėjų, kaip paįvairinti savo šventę, renginį, ar tiesiog paprastą vakarą? Turime Jums pasiūlymą - išbandykite virtualią relybę!