ĮDOMU · 2021 05 14

Idėjos vakarėliui

Trūksta idėjų, kaip paįvairinti savo šventę? Turime Jums keletą pasiūlymų:

  1. FILMŲ VAKARAS.
    Planuojate jaukų pasibuvimą su draugais ar šeima? Siūlome surengti filmų vakarą! O kad filmo žiūrėjimas nebūtų eilinis spoksojimas į kompiuterio ar televizoriaus ekraną - siūlome išsinuomoti projektorių! Šiltuoju paros metu filmą galima žiūrėti ir lauke. Filmų vakarams visada rekomenduojame nuomotis Full HD raiškos projektorius, kad vaizdas būtų kuo kokybiškesnis, o filmo patirtis - kuo ryškesnė. Paruoškite šviesią sieną arba ekraną, išsivirkite karštos kakavos ir mėgaukitės! Plačiau apie projektorių nuomą skaitykite čia.
  2. ŽAIDIMŲ VAKARAS.
    Surenkite sau ir savo artimiesiems smagų žaidimų vakarą. Vakarėliams rekomenduojame išbandyti šokių, sporto, nuotykių ir kitus judesio žaidimus, kuriuos vienu metu gali žaisti net iki 4 žmonių. Taip pat siūlome 1 x 1 žaidimus pulteliais - varžykitės krepšinio aikštelėje, bokso ringe, lenkynių trasoje ir daug kitur! Jei norisi dar geresnių emocijų, patariame kartu išsinuomoti ir projektorių žaidimo vaizdui transliuoti.
  3. VIRTUALIOS REALYBĖS IŠBANDYMAS.
    Virtualios realybės patirtis abejingų nepalieka nei vaikų, nei suaugusiųjų. Ją išbandyti tiesiog būtina! Ši pramoga paįvairins jūsų šventę, nustebins jūsų svečius ir įprasmins jūsų laiką. Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.

Panašūs straipsniai

Kaunas: +37066929344 Klaipėda: +37063880218