Virtuali
realybė

Jūsų namuose

Kodėl verta?

Svarstote, ar verta nuomotis virtualios realybės akinius? Štai keletas priežasčių, kodėl mūsų atsakymas būtų „TAIP“:

💸

Sutaupykite

Išbandykite įrangą prieš pirkdami. Taip įsitikinsite, kad įranga jums tikrai reikalinga ir išvengsite nereikalingų išlaidų.

🌱

Būkite tvarūs

Įrangos nuoma yra draugiškesnis aplinkai sprendimas. Įranga naudojama iš rankų į rankas, todėl sumažinamas išteklių naudojimas.

🤸‍♀️

Pajudėkite

Virtuali realybė leidžia aktyviai dalyvauti aplinkoje, joje judėti ar net sportuoti. Naujausia įranga yra itin komaktiška ir nevaržo jūsų judesių.

🎉

Švęskite

Trūksta idėjų, kaip paįvairinti savo šventę, renginį, ar tiesiog paprastą vakarą? Turime Jums pasiūlymą - išbandykite virtualią relybę!

Oculus Quest 2

Šie virtualios realybės akiniai - geresni, greitesni ir patogesni nei pirmoji Quest versija. Žaidimai ir kamera integruoti akinių viduje, nereikalingi jokie papildomi laidai ar priedėliai. Įranga lengva, nereikialauja papildomų rūpesčių sujungiant jungtis, patogi nešioti ir judėti erdvėje. Nuotaikingi, įtraukiantys nuotykių, veiksmo, siaubo ir kiti žaidimai puikiai tiks norint smagiai praleisti laiką, šventėms ir kitiems renginiams.

Oculus Quest

Patogumas pirmiausia! VR revoliuciją sukėlęs pirmasis Oculus modelis yra itin kompaktiškas ir paprastas naudoti. Žaidimai ir kamera integruoti akinių viduje, nereikalingi jokie papildomi laidai ar priedėliai. Įranga lengva, nereikialauja papildomų rūpesčių sujungiant jungtis, patogi nešioti ir judėti erdvėje. Įranga puikiai tinka šventėms ir kitiems renginiams. Nuotaikingi, įtraukiantys nuotykių, veiksmo, siaubo ir kiti žaidimai puikiai tiks norint smagiai praleisti laiką.

Kainos

Oculus Quest

Parų skaičius: 1 2 3 4 5 6 7
Nuomos kaina: 25€ 40€ 55€ 70€ 80€ 90€ 100€
Parų skaičius: Nuomos kaina:
1 25€
2 40€
3 55€
4 70€
5 80€
6 90€
7 100€

Oculus Quest 2

Parų skaičius: 1 2 3 4 5 6 7
Nuomos kaina: 30€ 50€ 70€ 90€ 110€ 120€ 130€
Parų skaičius: Nuomos kaina:
1 30€
2 50€
3 70€
4 90€
5 110€
6 120€
7 130€

Kaip išsinuomoti?

1

Susisiekite su mumis

Išsirinkę norimą išsinuomoti įrangą, paskambinkite mums numeriu +370 621 14 494. Jei įranga Jūsų norimu laiku nebus užimta, ją rezervuosime.

2

Atvykite atsiimti

Nuomos pradžios dieną atvykite atsiimti įrangos adresu Kauko al. 7, Kaunas. Prieš atvykstant būtinai mums paskambinkite.

3

Mėgaukitės!

Mėgaukites naujais įspūdžiais! Informacijos apie išsinuomotą daiktą rasite šioje svetainėje. Jei kils daugiau klausimų - būtinai susisiekite su mumis.

Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai 🎮 Žaidimai

Visi
Aktyvūs
Siužetiniai
Patirtys
Vaikams
Šaudyklės
Siaubo
Beat Saber

Tai vienas iš populiariausių virtualios realybės žaidimų. Turėsite judėti greitai ir tiksliai, kad surinktumėte kuo daugiau taškų. Išbandykite savo reakciją muzikos ritmu!

The Climb 2

Labai ilgai lauktas žaidimas jau čia! Itin realistiški kalnų, kanjonų ar miesto vaizdai įkvėps nuotykiams ir užgniauš kvapą.

Acron

Šis liksmas nuotykių žaidimas tinka didesnei žmonių komapnijai. Žaidimas unikalus tuo, kad jį gali žaisti keli asmenys tuo pačiu metu - vienas su virtualios realybės akiniais, o kiti - per mobiliuosius telefonus.

Blaston

Mėgsti dvikovas? Kraujas verda tik tada kai varžaisi su tikrais žmonėmis? Tuomet laikas patikrinti savo reakciją, greitį bei sumanumą Blaston arenoje. Dar geriau - į dvikovą kviesk draugą!

Super Hot

Tai loginis šaudymo žaidimas matricos pasaulyje. Šiame žaidime laiko tėkmė priklauso nuo žaidžiančiojo judesių spartumo. Taigi kiekvienas judesys yra svarbus! Gerai apgalvok savo strategiją ir - pirmyn!

Richie's Plank Experience

Ar išdrįsi pažvelgti žemyn nuo dangoraižio viršaus? O ar išdrįsi užlipti ant šitokiame aukštyje pastatyto liepto? Nugalėk savo baimę!

Fruit Ninja

Judrus, nuotaikingas ir Trumpas žaidimas Fruit Ninja abejingų nepaliks nei vaikų, nei suaugusių. Žaidimas pareikalaus greitos reakcijos ir tikslumo. Atsargiai - saugokis bombų!

Five Nights at Freddy's

Jeigu animacinių personažų Freddy, Bonnie ir Chica vardai tau nėra girdėti, nesijaudink, nuo šiol juos atsiminsi ilgam. Žinoma, jeigu tik liksi gyvas.

Job Simulator

Žaidimas patiks tiems, kuriems nepakanka vien stebėti žaidimo aplinką, ir norisi viską, kas yra aplink paimti, atidaryti, sudaužyti. Gamink maistą, remontuok mašiną, dirbk kasoje, nusiausk ofisą. Visa laisvė tau!

Death Horizon

Zombių šaudynės - neabėjotinai yra siaubo fantastikos žaidimų klasika. Apsiginkluok nuo galvos iki kojų ir leiskis į zombių medžioklę.

Dreadhalls

Tu esi įkalintas bauginančiame požemyje. Vieninteliai turimi ginklai - žibintas ir tavo drąsa. Nugalėk baimę, išgyvenk ir rask išėjimą.

Waltz of Wizard

Laikas padėti pultelius į šalį. Nuo šiol magijos kupiną virtualios realybės pasaulį galite tyrinėti plikomis rankomis. Pajauskite, ką reiškia būti tikru burtininku.

Rush

Nerk į adrenalino kupiną pasaulį. Leiskis kalnų šlaitais nepaprastu greičiu. Venk atsikišusių uolų ir pirmas pasiek finišą.

Thrill of the Fight

Ši tikroviška bokso simuliacija privers jus pasijausti kaip tikrame kovos ringe. Smūgiuok greitai ir taikliai, jei nori ištverti iki raundo pabaigos! Įspėjame, bus karšta!

Vader Immortal I

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Pirma dalis

Vader Immortal II

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Antra dalis

Vader Immortal III

Seniai seniai tolimoje galaktikoje... Ženk į Darto Veiderio tvirtovę, susidurk su priešais parodydamas jiems, kaip gerai valdai šviesos kardą. Trečia dalis

Space Pirate

Apsaugok savo skraidantį laivą nuo kosminių piratų! Kad išneštum sveiką kailį, tau prireiks greitos reakcijos, taiklumo ir vikrumo. Tvirtai laikyk skydą ir pirmyn!

Epic Roller Coasters

Prisisek saugos diržus, nes greičio, aukščio ir stačių pakalnių linkmuosiuose kalneliuose niekada nebus per mažai! Ar pasiruošęs pasivažinėti?

Tilt Brush

Išlaisvink savo kūrybines idėjas su 3D piešimu. Nupiešk namą ir į jį įeik, kėdę - ir ant jos atsisėsk, žmogų - ir jį apkabink. Kurk!

Anne Frank House

Tai dokumentinis žaidimas. Turo po Anos Frank namus metu bus supažindinama su jos gyvenimu, jos šeima, tragišku likimu. Išnaudok virtualią patirtį prasmingai!

BoGo

Stebėk, kaip auga tavo BoGo gyvūnėlis. Nepamiršk duoti jam skanėstų, žaisk su juo, paglostyk bei nuprausk. Mylėk jį ir jis mylės tave!

Bait

Nesvarbu, ar esi užkietėjęs žvejys, ar nė karto nebandei žvejoti - šis žaidimas kaip tik tau! Čiupk meškerę ir pirmyn!

Half Half

Kartais norisi kažko paprasto ir mielo. Prisijunkite prie kitų gyvų žaidėjų ir kartu plaukite vandenyne, skriskite tarp debesų ar tiesiog žaiskite tetrį.

Rec Room

Žaisk sporto žaidimus ir bendrauk su kitais žaidėjais online! Šis žaidimas - puikus pasirinkimas, kai norisi atsipalaiduoti ir pajuokauti su kitais.

youtube VR

Mėgaukis tikroviškais 360° įrašais, kuriuose dalyvausi ir pats! Žvalgykis, grožėkis ir patirk!