ĮDOMU · 2021 01 10

Virtuali realybė ir galvos svaigimas

Nors virtuali realybė nuo pat jos atsiradimo ženkliai patobulėjo, daugybė žmonių vis dar iki dabar skundžiasi simptomais, panašiais į jūrligę – pykinimas, galvos svaigimas, dezorientacija. Viena iš žinomiausių teorijų, paaiškinančių šiuos simptomus, yra jutiminio konflikto teorija, kurioje yra teigiama, jog tokius simptomus sukelia regos ir vestibiuliarinių pojūčių neatitikimai. Pavyzdžiui, vartotojas virtualioje aplinkoje vaikšto, jo akys siunčia smegenims signalus apie judėjimą, bet realybėje žmogaus kūnas iš tiesų nejuda.
Jeigu virtuali realybė kelia diskomfortą:

 1. ATSISĖSKITE.
  Sėdėjimas padės išlaikyti jūsų laikyseną ir stabilumą, todėl sumažės dezorientacijos rizika
 2. SUREGULIUOKITE ĮRANGĄ.
  Įsitikinkite, kad įranga laikosi tvirtai, o matomas vaizdas aiškus ir sufokusuotas. Jei nešiojate akinius, naudokitės įranga kartu su akiniais.
 3. NEŽAISKITE TAM TIKRŲ ŽAIDIMŲ.
  Jei naudojantis įranga jums svaigsta galva, rekomenduojame nežaisti žaidimų, kuriuose greičiai keičiasi aplinka arba imituojamas vaikščiojimas. Rinkitės žaidimus kuriose aplinka juda aplink jus, o ne jūs joje.

Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.

PATARIMAI RENKANTIS · 2021 01 10

Kurią žaidimų konsolę nuomotis?

Numojantis žaidimų konsolę pirmiausia rekėtų atsakyti į klausimą, kam konsolė bus naudojama:

 1. Jei konsolę naudos vaikai, patariame rinktis judesio kamera turinčią įrangą, kad vaikai galėtų žaisti interaktyvius judesio žaidimus. Tam siūlome išbandyti XBOX 360 konsolę. Plačiau apie XBOX 360 nuomą skaitykite čia.
 2. Jei nuomojatės konsolę šventei, patariame pagalvoti, kokio tipo žaidimai patiktų jūsų svečiams. Judriems žaidimams žaisti patariame rinktis XBOX 360 konsolę. Norint pasivaržyti vieniems su kitais pulteliais valdomuose žaidimuose, siūlome išbandyti XBOX One konsolę. Daugiau apie konsoles skaitykite čia.
 3. Jei žaisite vienas ar dviese, ir norite išbandyti naujausius, sporto, kovos, lenktynių ir kitus žaidimus, patariame rinktis XBOX One konsolę. Plačiau apie XBOX One nuomą skaitykite čia.

Plačiau apie žaidimo konsolių nuomą skaitykite čia.

ĮDOMU · 2021 01 10

Pirkti ar nuomotis?

Užsiimame daiktų nuoma jau keletą metų. Iš savo klientų pastebėjome, kad dažna nuomojimosi priežastis yra noras prieš perkant įrangą ją išbandyti. O kas, jei nepatiks?
Taigi būsime atviri - po nuomos klientai ne visada nusprendžia įrangą įsigyti patys. Vieni išsinuomoję konsoles arba virtualios realybės akinius tiesiog „atsižaidžia“, ir supranta, kad jiems šios įrangos tiesiog nereikia. Kiti gali patirti didesnių ar mažesnių nemalonumų, pavyzdžiui, galvos svaigimas naudojant virtualią realybę.
Todėl mūsų atsakymas į klausimą: „pirkti ar nuomotis“ būtų toks - pirkite, jei tikrai žinote, kad įrangos jums reikia. Tačiau jei nesate tikri, arba įrangą planuojate naudoti labai retai, patariame ją nuomotis. Šitaip ne tik sutaupysite pinigų, bet ir prisidėsite prie tvaresnio vartojimo.

ĮDOMU · 2021 01 10

Idėjos vakarėliui

Trūksta idėjų, kaip paįvairinti savo šventę? Turime Jums keletą pasiūlymų:

 1. FILMŲ VAKARAS.
  Planuojate jaukų pasibuvimą su draugais ar šeima? Siūlome surengti filmų vakarą! O kad filmo žiūrėjimas nebūtų eilinis spoksojimas į kompiuterio ar televizoriaus ekraną - siūlome išsinuomoti projektorių! Šiltuoju paros metu filmą galima žiūrėti ir lauke. Filmų vakarams visada rekomenduojame nuomotis Full HD raiškos projektorius, kad vaizdas būtų kuo kokybiškesnis, o filmo patirtis - kuo ryškesnė. Paruoškite šviesią sieną arba ekraną, išsivirkite karštos kakavos ir mėgaukitės! Plačiau apie projektorių nuomą skaitykite čia.
 2. ŽAIDIMŲ VAKARAS.
  Surenkite sau ir savo artimiesiems smagų žaidimų vakarą. Vakarėliams rekomenduojame išbandyti šokių, sporto, nuotykių ir kitus judesio žaidimus, kuriuos vienu metu gali žaisti net iki 4 žmonių. Taip pat siūlome 1 x 1 žaidimus pulteliais - varžykitės krepšinio aikštelėje, bokso ringe, lenkynių trasoje ir daug kitur! Jei norisi dar geresnių emocijų, patariame kartu išsinuomoti ir projektorių žaidimo vaizdui transliuoti. Plačiau apie žaidimo konsolių nuomą skaitykite čia.
 3. VIRTUALIOS REALYBĖS IŠBANDYMAS.
  Virtualios realybės patirtis abejingų nepalieka nei vaikų, nei suaugusiųjų. Ją išbandyti tiesiog būtina! Ši pramoga paįvairins jūsų šventę, nustebins jūsų svečius ir įprasmins jūsų laiką. Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.
PATARIMAI RENKANTIS · 2021 01 10

Kaip išsirinkti projektorių?

Pas mus galite išsinuomoti įvairių parametrų projektorius už skirtingą kainą. Jei jums svarbi vaizdo kokybė, rekomenduojame rinktis Full HD projektorių. Jei šis projektorius jums per brangus, galite rinktis pigesnius variantus, su kuriais vaizdas taip pat bus ryškus, tačiau šiek tiek mažesnės raiškos. Jei nežinote, kuris projektorius jums labiausiai tinka, ir nenorite permokėti, pirmiausia rekėtų atsakyti į klausimą, kam jis bus naudojamas:

 1. Jei projektorių naudosite žiūrėti filmui, patartume rinktis Full HD raiškos projektroių, kad filmas neprarastų savo kokybės ir žiūrėjimo patirtis būtų kuo geresnė
 2. Jei projektroius bus reikalingas prezentacijai rodyti, nerekomenduojame imti pigiausio varianto, nes gali prastai matytis pristatyme esantis tekstas. Rekomenduotume rinktis XGA arba Full HD raiškos projektorius
 3. Jei rodysite nuotraukas ir norite, kad aukšta nuotraukų kokybė nesuprastėtų, rekomenduojame rinktis Full HD projektorių. Tačiau šiam tikslui paprastai pakanka ir mažesnės raiškos (XGA, SVGA) projektorių
 4. Jei transliuosite žaidimą, rekomenduotume rinktis Full HD projektorių, kad vaizdas būtų aiškus ir gerai matomas

Plačiau apie projektorių nuomą skaitykite čia.

PATARIMAI RENKANTIS · 2021 01 10

Kaip išsirinkti virtualios realybės akinius?

Šiuo metu siūlome dvejus skirtingus virtualios realybės akinius - Oculus Quest ir Oculus Quest 2. Jei nežinote, kuri įranga jums labiau tinka, ir nenorite permokėti, pateiksime keletą įrangos skirtumų, kurie padės jums lengviau apsispręsti:

 1. Oculus Quest 2 yra naujausias Oculus modelis. Jei norite išbandyti tai, kad naujausia - rinkitės būtent šiuos virtualios realybės akinius.
 2. Oculus Quest 2 akiniai, lyginant su Oculus Quest, yra šiek tiek lengvesni, patogesni bei pasižymi geresne raiška.
 3. Oculus Quest 2 įrangos nuoma kainuoja šiek tiek brangiau, nei Oculus Quest. Jei virtuali realybė jums yra naujas dalykas, patariame nuomotis senesnį modelį, kadangi didelių skirtumų tarp šių dviejų įrangų nėra. Sutaupysite pinigų daug neprarasdami :)

Plačiau apie virtualios realybės akinių nuomą skaitykite čia.